سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و یکى از یاران خود را فرمود : ] بیش در بند زن و فرزندت مباش که اگر دوستان خدایند ، خدا دوستانش را ضایع ننماید ، و اگر دشمنان خدایند ، ترا غم دشمنان خدا چرا باید ؟ [نهج البلاغه]
 

 

 

کلام عشق

حضور پرشور و آگاهانه مردم در راهپیمایی 22بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی مثل تیری است که بر قلب آمریکا و صهیونیزم وارد می شود.
حجت الاسلام سید حمید روحانی چهارشنبه درآیین گرامیداشت 12بهمن ماه سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن در بوشهر افزود: در راهپیمایی 22بهمن و انتخابات 12 اسفند ماه مردم ولایتمدار ایران اسلامی با حضور پرشور خود سیلی محکمی به بیگانگان می زنند.
وی با تاکید براینکه تا روزی که پیرو ولایت هستیم این کشور محفوظ می ماند، اظهارداشت: باند بازی های سیاسی و برخی اختلافات، نشات گرفته از جاه طلبی برخی افراد است.
این مورخ و محقق انقلاب اسلامی اضافه کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی ذره ای خودخواهی نداشت چون اگر این خصلت در ایشان وجود داشت، انقلاب اسلامی هیچ وقت به پیروزی نمی رسید.
وی با بیان اینکه تمام مصیبت هایی که در طول تاریخ متحمل آن شدیم نتیجه جاه طلبی افراد بوده است، اضافه کرد: ایثار و از خودگذشتگی امام راحل در مقابل آن همه سختی و ظلم از عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی بود.
روحانی، اضافه کرد: رهبری، ملت و مکتب از مهمترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی بیان کرد: مهمترین ویژگی ملت ایران

سید حمید روحانی

که نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشت پیروی از ولایت بود که مردم با همه قدرت پشت رهبری ایستادند و امام راحل نیز توانست راه عاشوراییان و شهادت را به امت معرفی کند.
روحانی با بیان اینکه پیروی از ولایت و شهادت طلبی نشات گرفته از بیداری بود که امام راحل باعث آن شد اظهار داشت: با شناخت راه ولایت و شهادت، رژیم پهلوی خلع سلاح شد و انقلاب اسلامی به ثمر رسید.
وی تاکید کرد: اگر این بیداری در ملت مسلمان ایران اتفاق نمی افتاد انقلاب هیچ وقت به پیروزی نمی رسید.
روحانی، ترویج مکتب اسلام ناب محمدی در بین مردم را از دیگر عوامل مهم پیروزی انقلاب ذکر کرد و گفت: امام اسلام را به مردم معرفی کرد و در سایه مکتب اسلام بود که مردم ایران توانستند پیروز شوند.
وی یادآورشد: قبل از انقلاب ملت ایران هیچ هویتی نداشتند ولی امام (ره) با قیام خود هویت، اعتماد به نفس و خودباوری را به ملت ایران بخشید و همین امر باعث شده که امروز جوانان و ملت ایران دست به این ابتکارات بزنند.
روحانی اضافه کرد: به واسطه همین خودباوری است که امروز ایران تنها کشور مستقل دنیاست.

وی افزود: ایران اسلامی در این دوره به عنوان مقتدای جهان معرفی می شود و در سایه رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب به عنوان دیده بان هوشیار و بیدار امت است که از انحراف جلوگیری می کند و این خود بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

منبع

http://irna.ir


::: پنج شنبه 90/11/13 ::: ساعت 6:39 صبح :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر