سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مسلمان، برادرِ مسلمان است . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
 

 

 

کلام عشق

دشمنان دنبال بحران آفرینی در انتخابات مجلس هستند
وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال بحران آفرینی و ایجاد چالش در انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.
حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی: در مراسم جشن دهه فجر سپاه حفاظت هواپیمایی ؛توطئه‌ها و دسیسه های دشمنان اسلام برای ایجاد چالش در مسیر حرکت انقلاب در مقاطع مختلف را تشریح کرد.
وی اظهار داشت: بنابر اطلاعات موثقی که بدست آمده دشمن به دنبال ایجاد بحران و چالش در مسیر انتخابات است که این امر نیاز به هوشیاری دستگاه‌های امنیتی و آحاد ملت غیور و انقلابی را در مباحث امنیتی دو چندان می کند.
مصلحی حضور گسترده مردم در عرصه انتخابات را باعث اضمحلال دشمن و ایجاد وحدت وهمدلی اقشار جامعه عنوان کرد و افزود: امنیت، سلامت،رقابت سالم،حضور گسترده مردمی وتلاش برای ایجادمجلسی ولایی و متخصص در امور کشور پنج محور اساسی هستند که توجه به آنها بویژه از سوی نیروهای مومن، ارزشی و وفادار به نظام نقشی موثر در خنثی کردن دسیسه های دشمن و ایجاد شور و نشاط و حضور حداکثری در انتخابات خواهد داشت.
نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 12 اسفند ماه سالجاری برگزار می شود.
وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی از اوباما گرفته تا انجمن حجتیه و جریان های غیر همسو با امام (ره) و رهبری برای سوء استفاده از فرصت انتخابات و مقابله با آرمان های نظام و ولایت ؛ متحد و همسو شده اند باید با هوشیاری و بصیرت مراقب ترفندهای آنها باشیم.
وزیر اطلاعات، بیداری اسلامی در خاورمیانه را متأثر از انقلاب اسلامی ایران و اندیشه های بلند امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب خواند و گفت: به حول و قوه الهی و باالگوگرفتن از حرکت انقلابی مردم ایران، شاهد

 اضمحلال طاغوت ها در دنیای بشری هستیم به نحوی که آثار این بیداری باعث شده حتی در آمریکا پرچم حمایت از ایران توسط مردم این کشور برافراشته شود.
مصلحی ادامه داد: خیزش مردمی و تحولات دنیای امروز سالها قبل در نامه حضرت امام خمینی(ره) به گورباچف پیش بینی شده بود و ایشان آینده انقلاب اسلامی و تاثیرات جهانی آن را پیش بینی و ترسیم کرده بودند.

وی با تشریح رسالت انبیای الهی در هدایت مردم اظهارداشت: یکی از ماموریت‌های پیامبران الهی رهایی امتشان از ظلمت و هدایت آنها به نورانیت و یادآوری ایام الله به آنها بوده که دهه مبارک فجر مصداق و نمونه بارزی از این ایام الهی است.

وزیر اطلاعات افزود: بعضی اوقات ملت ها خصوصیاتی می یابند که بواسطه آن خداوند متعال عنایت ویژه و موقعیت خاصی را به آنان اعطا می فرماید و ایام دهه فجر نیز از همان عنایات ویژه خداوندی و ایام ا... محسوب می شود .

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی تبعیت از ولایت را مسیر امام (ره) و راه عاقبت به خیری عنوان کرد و گفت: برادری، محبت، ایثار، از خود گذشتگی و روحیه جهاد و شهادت طلبی از ویژگیهایی بود که از دوران پیروزی انقلاب تاکنون در ملت ما ایجاد شد.

وی اضافه کرد: مردم ایران در راه تحقق آرمان های اسلامی و انقلابی خود به میدان آمده و در راه خدا از همه چیز خود گذشتند و همه این ها به جهت وجود ولایت فقیه و آینده نگری های امام راحل (ره) و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب بوده است.

منبع::: شنبه 90/11/22 ::: ساعت 5:38 عصر :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر