سفارش تبلیغ
صبا ویژن
چشمها پیش قراولان دلهایند . [امام علی علیه السلام]
 

 

 

کلام عشق

حضور حداکثری مردم در انتخابات سبب یاس استکبار می شود
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی سبب خنثی سازی توطئه های تفرقه افکنانه قدرتهای استکباری و یاس و ناامیدی آنان می شود.
آیت الله عباسعلی سلیمانی: روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: اقشار مختلف مردم ولایتمدار ایران اسلامی وظیفه شرعی و ملی دارند که با حضور پرشور در انتخابات مجلس، افراد اصلح را بدور از تعصبات قومی و مذهبی به عنوان نمایندگان خود انتخاب کنند.
وی گفت: دشمنان و مخالفان نظام جمهوری اسلامی در داخل و خارج سعی دارند تا با تبلیغات منفی، حضور ملت ایران را در صحنه های مهم و سرنوشت ساز مملکت مانند انتخابات نهمین دوره مجلس کمرنگ کنند.
آیت الله سلیمانی گفت: دنیای امروز به انتخابات ایران اسلامی چشم دوخته تا ببیند در شرایطی که تحریمهای اقتصادی غوغا کرده و استکبار حلقوم جمهوری اسلامی را به هر شکل ممکن

انتخابات

می فشارد تا بتواند باب نارضایتی را توسعه دهد و زمینه اعتراضات مردمی و مدنی را در جامعه بیشتر کند، ملت ایران چه واکنشی نشان خواهد داد.
عضو خبرگان رهبری ادامه داد: مردم غیور ایران اسلامی طی سه دهه گذشته همواره با توطئه های مختلفی از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی به عنوان سردمداران استکبار در دنیا مواجه بوده اند اما هر بار مصممتر از قبل در برابر تمام فتنه ها ایستادگی کرده اند.
وی گفت: اتحاد، همدلی و وحدت یکپارچه شیعه و سنی مهمترین عامل پیروزی جمهوری اسلامی در برابر توطئه های دشمنان است
منبع


::: یکشنبه 90/11/23 ::: ساعت 7:30 عصر :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر