سفارش تبلیغ
صبا ویژن
چون تنگدست شدید به صدقه دادن با خدا سودا کنید . [نهج البلاغه]
 

 

 

کلام عشق

طالب‌زاده: پایداری جمهوری اسلامی منجر به اسلام آوردن ؛علی استون؛شد
عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه قطعا اسلام آوردن پسر اولیور استون توسط وزارت ارشاد، صدا و سیما یا سازمان تبلیغات اسلامی صورت نگرفته است، گفت: آنچه در مسلمان شدن پسر این کارگردان آمریکایی تاثیرگذار بوده، پایداری جمهوری اسلامی در 33 سال گذشته و شهادت طلبی ملت ایران است.
طالب‌زاده: پایداری جمهوری اسلامی منجر به اسلام آوردن؛علی استون؛ شد
اولین همایش جوانان حامی گفتمان جبهه پایداری ، عصر امروز در تالار سیدالشهدا  تهران  با حضور برخی از اعضای مؤسس و شورای مرکزی این جبهه از جمله نادر طالب‌زاده، حجت‌الاسلام رسایی، کوچک‌زاده،‌ آلیا، نامجو، لاجوردی، طلا، زارعی و یامین‌پور برگزار شد.
در این همایش نادر طالب‌زاده کارشناس مسائل فرهنگی و رسانه‌‌ای و مجری برنامه ؛راز؛با اشاره به مسلمان شدن پسر کارگردان آمریکایی اولیور استون اظهار داشت: این کارگردان آمریکایی منتقد سیاست خارجی آمریکا است.
وی ادامه داد: او درباره جنگ ویتنام، مسئله وال استریت در 10 سال قبل و قتل کندی، فیلم ساخته است و طبیعی است که از چنین پدری، فرزندش به اسلام روی آورد.
این کارشناس مسائل فرهنگی و رسانه‌‌ای با بیان اینکه برنامه‌های رسانه‌های غربی علیه پسر اولیور استون پس از مسلمان شدنش آغاز شده است، گفت: خود وی در صحبتی که با من داشت، گفت که 5 قراردادم با کمپانی هالیوود در حال حاضر قطع شده است.
طالب‌زاده با بیان اینکه این موضوع همچون بیداری اسلامی، بیدارگر است، افزود: نسل پیر و اهل اندیشه غرب امروز فهمیده است که کار دروغگوی کهنه کار تمام است اما حرکت نسل جوان در این مسیر جای تعجب دارد.
وی با بیان اینکه مقدمات تشرف پسر اولیور استون به اسلام طی یک مراسم ساده در محضر آیت‌الله ناصری انجام شد،‌خاطرنشان کرد: خبر این موضوع به سرعت در رسانه‌ها مخابره شد.
این استاد دانشگاه ادامه داد: قطعا اسلام آوردن چنین افرادی کار وزارت ارشاد، صدا و سیما یا سازمان تبلیغات اسلامی

نیست و آنچه در مسلمان شدن وی تاثیر گذار بوده، پایداری جمهوری اسلامی در 33 سال گذشته و شهادت طلبی ملت ایران است.
طالب زاده خاطرنشان کرد: مصداق این پایداری اسلامی مراحل بیدارباش بعدی است و این بیداری از علائم فروپاشی قطعی ایالات متحده غربی است.
وی با بیان اینکه امروز نشانه بیداری اسلامی مسلمانان انقلاب اسلامی ایران است، تصریح کرد: به دنبال این انقلاب ایجاد حزب‌الله و حماس موجودیت اسرائیل را به خطر انداخته است.
این عضو جبهه فرهنگی انقلاب با اشاره به اینکه وجود آزادی و دموکراسی در ایران بیش از آمریکاست، خاطرنشان کرد: امروز می‌توان در جهان چنین ادعایی داشت.
طالب زاده در پایان صحبت‌های خود گفت که فتنه پس از انتخابات برای ما برکات عظیمی داشت و به ما نشان داد که باید برای انقلاب چه اقداماتی را انجام دهیم.
در ابتدای این نشست مهدی کوچک‌زاده نیز اظهار داشت: امروز کسانی که نه امام (ره) را دیده‌اند و نه جنگ را برای انقلاب سربازی می‌کنند.
 وی با تاکید بر اینکه نباید راه اصلی انقلاب را گم کرد، افزود: خواست مقام معظم رهبری برگزاری انتخاباتی باشکوه و با مشارکت حداکثری مردم است.

منبع


::: پنج شنبه 90/11/27 ::: ساعت 9:28 عصر :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر