سفارش تبلیغ
صبا ویژن
به دوستی آن که به عهد خود وفا نمی کند، اعتماد مکن . [امام علی علیه السلام]
 

 

 

کلام عشق

دفتر تبلیغات اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد: بی شک در روز سرنوشت ساز 12 اسفند ماه نیز همه‌ تبلیغات جهانى و استکبارى جهت گرفته همراه با شیوه‌ هاى تبلیغاتىِ گوناگون جهت حضور کمرنگ مردم ایران بی اثر شده و طبق نظر و رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره)، رهبر فرزانه انقلاب و همه علماء و مراجع عظام تقلید ، که شرکت در انتخابات را جزء واجبات شرعی دانسته، برگ زرین دیگری در جمهوری اسلامی رقم خواهد خورد.
به گزارش خبرگزاری رسا، دفتر تبلیغات اسلامی در بیانیه ای از مردم برای حضور پرشور در پای صندوق‌های رای دعوت کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:
 ملت بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی،نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی برگزار می‌گردد که نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان خارجی مورد تهدید و تحریم واقع شده است و عوامل داخلی ایشان نیز در غالب فتنه گران و پیروان انحراف در پی آن هستند تا مشارکت آحاد امت اسلامی را مورد پرسش قرار دهند.
بر همین اساس اگر انتخابات با مشارکتی پرشور، رقابتی، سالم و در امنیتی کامل برگزار گردد، مجلس آتی، مجلسی کارآمد و درخور آرمان های انقلاب اسلامی خواهد بود. این مجلس می‌تواند از یک سو ظرفیت و زمینه لازم را برای اجرای الزامات دهه‌ چهارم انقلاب اسلامی فراهم آورد و از سوی دیگر دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را در رسیدن به اهداف شوم خود نا امید کرده و امواج خروشان بیداری اسلامی را فرا گیرتر نماید.هر چند شرکت بی‌نظیر در راهپیمایی 22 بهمن در پاسخ به دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی چشم جهانیان را خیره کرد و به دوست و دشمن ثابت شد ملت ولایتمدار ایران اسلامی، در هر شرایطی بر عهد و پیمان خود با آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبر و مقتدای خویش ایستاده اند.

بی شک در روز سرنوشت ساز 12 اسفند ماه نیز همه‌ تبلیغات جهانى و استکبارى جهت گرفته همراه با شیوه‌ هاى تبلیغاتىِ گوناگون جهت حضور کمرنگ مردم ایران بی اثر شده و طبق نظر و رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره)، رهبر فرزانه انقلاب و همه علماء و مراجع عظام تقلید ، که شرکت در انتخابات را جزء واجبات شرعی دانسته، برگ زرین دیگری در جمهوری اسلامی رقم خواهد خورد.
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن دعوت از ملت شریف ایران جهت شرکت پرشور و دشمن‌شکن در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و با ابراز تاسف از بداخلاقی های تبلیغاتی که بعضا به چشم می خورد، از کاندیداها و طرفداران محترم ایشان درخواست می کند با توجه به تأکیدات رهبر فرزانه انقلاب و مراجع معظم تقلید و بزرگان حوزه و دلسوزان نظام، نسبت به رعایت اخلاق انتخاباتی و تقوای سیاسی، و پرهیز از هرگونه بداخلاقی و تخریب یکدیگر به انجام تبلیغات معقول و به دور از اسراف دقت داشته باشند و زمینه‌ برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف و رقابتی را فراهم نمایند.
انشاءالله نهمین دوره مجلس شورای اسلامی آینه‌ تمام ‌نماى اقتدار ملى و عزت اسلامی و ایستادگى بر سر منافع ملى و مقابله‌ با سلطه‌ جویان و سیطره‌ خواهانِ جهانى و بین‌المللى باشد

منبع


::: دوشنبه 90/12/8 ::: ساعت 10:52 عصر :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر