سفارش تبلیغ
صبا ویژن
به پایان دو چیز نمی توان رسید : دانش و خرد . [امام علی علیه السلام]
 

 

 

کلام عشق

دفتر تبلیغات اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد: بی شک در روز سرنوشت ساز 12 اسفند ماه نیز همه‌ تبلیغات جهانى و استکبارى جهت گرفته همراه با شیوه‌ هاى تبلیغاتىِ گوناگون جهت حضور کمرنگ مردم ایران بی اثر شده و طبق نظر و رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره)، رهبر فرزانه انقلاب و همه علماء و مراجع عظام تقلید ، که شرکت در انتخابات را جزء واجبات شرعی دانسته، برگ زرین دیگری در جمهوری اسلامی رقم خواهد خورد.
به گزارش خبرگزاری رسا، دفتر تبلیغات اسلامی در بیانیه ای از مردم برای حضور پرشور در پای صندوق‌های رای دعوت کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:
 ملت بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی،نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی برگزار می‌گردد که نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان خارجی مورد تهدید و تحریم واقع شده است و عوامل داخلی ایشان نیز در غالب فتنه گران و پیروان انحراف در پی آن هستند تا مشارکت آحاد امت اسلامی را مورد پرسش قرار دهند.
بر همین اساس اگر انتخابات با مشارکتی پرشور، رقابتی، سالم و در امنیتی کامل برگزار گردد، مجلس آتی، مجلسی کارآمد و درخور آرمان های انقلاب اسلامی خواهد بود. این مجلس می‌تواند از یک سو ظرفیت و زمینه لازم را برای اجرای الزامات دهه‌ چهارم انقلاب اسلامی فراهم آورد و از سوی دیگر دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را در رسیدن به اهداف شوم خود نا امید کرده و امواج خروشان بیداری اسلامی را فرا گیرتر نماید.هر چند شرکت بی‌نظیر در راهپیمایی 22 بهمن در پاسخ به دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی چشم جهانیان را خیره کرد و به دوست و دشمن ثابت شد ملت ولایتمدار ایران اسلامی، در هر شرایطی بر عهد و پیمان خود با آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبر و مقتدای خویش ایستاده اند.

ادامه مطلب...
::: دوشنبه 90/12/8 ::: ساعت 10:52 عصر :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر

مردم و مسؤولان با حضور در انتخابات باید در کنار ترویج و پیگیری برای روی کار آوردن عناصر متعهد ولایی، آن جریان های قدرت یاب و شبکه های زیر زمینی را تضعیف کنند.
آیت الله سید احمد علم الهدی، امام جمعه مشهد مقدس و عضو مجلس خبرگان رهبری، در نشست «براندازان فتنه و تجلیل از دانشجویان مقابله کننده با فتنه 88» که ظهر امروز در مسجد امام رضا(ع) دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، گفت: امتیاز مقام معظم رهبری در رهنمودهای‌شان است، زیرا ایشان همواره از موقعیت ها و بحران ها مقدار زیادی جلو هستند و علت این‌که در 33 سال پیرزی انقلاب کارشکنی های دشمن و توطئه های دشمن نتوانسته به انقلاب ما آسیب برساند این است که مدیریت این انقلاب در بحران هایی که دشمن ایجاد می کند و در توطئه ها و فتنه انگیزی هایی که به وجود می آورد عقب تر از فرامایشات رهبری است.
عضو شورای برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان در ادامه با ذکر این که این واقعیتی است که مبتنی بر تحلیل ما نبوده و حتی دشمنان ماهم به این واقعیت اذعان دارند، بیان کرد: در این چند مدت اخیر، در اوج گیری بیداری اسلامی که در قطر و پهنه توسعه انقلاب اسلامی ما قرار گرفته است و نزدیک شدن به انتخابات مجلس نهم که نقطعه عطفی در جریان انقلاب ما در تقابل با این بیداری اسلامی است، مقام معظم رهبری رهنمودهایی داشتند که برای ما جمع بندی، خلاصه گیری و فصل بندی این رهنمودها، بسیار مفید و مؤثر است. این رهنمودها در سه فصل خلاصه می شود، نخست تبیین موقعیت امروز ما در عرصه انقلاب و نظام، دیگر ضرورت های ما در این موقعیت و فصل نهایی راهکار تأمین ضرورت ها به وسیله افراد جامعه و امت است؛ این سه فصل جمع بندی مجموعه رهنمودهایی است که معظم له داشته اند.
امام جمعه مشهد افزود: امروز، موقعیت ما همانند زمان تبعید پیغمبر و اصحاب در شعب ابی طالب نیست بلکه موقعیت امروز

ادامه مطلب...
::: دوشنبه 90/12/8 ::: ساعت 10:30 عصر :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر

حضرت آیت الله سبحانی وظایف مسؤولان و مردم در انتخابات را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: حضور و مشارکت پرشور و دشمن شکن مردم در انتخابات 12 اسفند ماه، حداقل پاسخی به این توطئه ها و آرزوهای دشمن خواهد بود.
 حضرت آیت الله جعفر سبحانی در دیدار استاندار قم، اعضای ستاد انتخابات و مسؤولان هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان قم در سخنانی با اشاره به جایگاه مجلس شورای اسلامی، مساله شورا را از افتخارات اسلام برشمرد و تصریح کرد: در دین مبین اسلام و در آیات و روایات فراوانی، موضوع مهم شورا و دعوت به مشورت در امور مختلف، مورد تاکید قرار گرفته است.
وی با تاکید بر اهمیت مشارکت و حضور حماسی مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، به تلاش دشمنان برای کمرنگ کردن این حضور و ایجاد خدشه به سلامت انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: حضور و مشارکت پرشور و دشمن شکن مردم در انتخابات 12 اسفند ماه، حداقل پاسخی به این توطئه ها و آرزوهای دشمن خواهد بود.
این مرجع تقلید وظایف مسؤولان و دست اندرکاران امر انتخابات را مورد اشاره قرار داد و افزود: مهم ترین وظیفه مسولان فراهم کردن زمینه های برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف و پر شور است.
حضرت آیت الله سبحانی لزوم


ادامه مطلب...
::: شنبه 90/12/6 ::: ساعت 5:35 عصر :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر

امام جمعه اصفهان گفت: رقابت انتخاباتی باید به دور از تخریب و نباید منجر به خصومت شود، در غیر این صورت این انتخابات به جای منفعت موجب ضرر، کینه و کدورت می شود.
 آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان، در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئله انتخابات از جهات مختلف دارای اهمیت است، اظهار داشت: انتخابات در مرحله نخست به واسطه حضور حداکثری مردم نماد اتحاد،همبستگی و وحدت در بعد داخلی است.
وی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم از نظر سیاست خارجی هم بسیار اهمیت دارد، افزود: دشمن سعی دارد با اهداف شوم خود وانمود کند که مردم ایران از انقلاب دل سرد و این امر را از طرق های مختلف القاء می کند.
امام جمعه اصفهان با تاکید به اینکه ما باید با رای خود بفهمانیم که این مسئله دروغی بیش نیست، تصریح کرد: مردم ایران باید ثابت کنند که همان شور دوران انقلاب هنوز زنده است و آن اختلافی را که دشمن مطرح می کند چیزی جز خیال واهی نیست.
وی ضمن اشاره به حماسه حضور مردم در راهپیمائی 22 بهمن امسال، نمونه همبستگی بارز مردم ایران را در مواردی همچون راهپیمایی22 بهمن و روز قدس دانست و گفت: انتخابات با سایر تجمع های مردمی تفاوت دارد چرا که آمار حضور پر شور و شعور مردمی رسما اعلام می شود و این در حالی است که در راهپیمایی ها همان گونه که امسال هم شاهد بودیم با وجود حضور پر رنگ مردم، دشمن حضور را کمرنگ جلوه می دهد.
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه این حضور مردم در انتخابات در عدم رسیدن دشمن به سایر اهداف پلیدش بسیار تاثیرگذار است، ادامه داد: اهمیت انتخابات به حدی است که امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب آن را یک وظیفه شرعی، ملی و اجتماعی با حضور آهاد مردم می دانند.
وی در ادامه صحبت های خود اهمیت دیگر انتخابات را تعیین

امام جمعه اصفهان

ادامه مطلب...
::: دوشنبه 90/12/1 ::: ساعت 9:51 صبح :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر

آیت الله علوی گرگانی، مردم را به حضور پرشور در پای صندوق های رای در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فراخواند و تاکید کرد: مردم باید نمایندگانی صالح و دلسوز برای نمایندگی مجلس انتخاب کنند.
 آیت الله علوی گرگانی از اساتید برجسته درس خارج حوزه علمیه قم روز یکشنبه، در دیدار شماری از پاسداران انقلاب اسلامی، با قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، این حضور را نشان دهنده وفاداری مردم به نظام، امام و رهبری دانست.
وی با بیان اینکه مردم با اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب و توجه به رهنمودهای مراجع و علما با شکوه خاصی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند، همگان را به حضور پرشور در پای صندوق های رای فراخواند.
آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر اینکه مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز همچون 22 بهمن حماسه ای دیگر خلق می کنند، گفت: مردم باید نمایندگانی را به مجلس بفرستند که خادم مردم و انقلاب باشند.

ادامه مطلب...
::: دوشنبه 90/12/1 ::: ساعت 9:38 صبح :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
نظرات شما: نظر

دنیا در انتخابات مجلس، بار دیگر نظاره گر اقتدار و صلابت ملت ایران خواهد بود
حضرت آیت الله نوری همدانی، با تاکید بر حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، تاکید کرد: مردم ایران با حضورشان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، بار دیگر وفاداری خود را به نظام و ارزش ها نشان خواهند داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حضرت آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید روز یکشنبه در دیدار اقشار مختلف مردم، با اشاره به تاکید ویژه دین مبین اسلام نسبت به مساله مهم فرهنگ، تاکید کرد: دین اسلام تاکید خاصی نست به رشد فرهنگی دارد و از این رو مسلمانان باید نسبت به این موضوع اهتمام ویژه و خاصی داشته باشند.
حضرت آیت الله نوری همدانی در ادامه سخنان خود با اشاره به نعمت بی بدیل انقلاب اسلامی، بر ضرورت قدرشناسی از این نعمت و حراست از آن تاکید و بصیرت، هوشمندی و وفاداری مردم به آرمان ها و ارزش ها را ستایش کرد.


استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با بیان اینکه نظام اسلامی به رهبری امام راحل و در تداوم آن حضرت آیت الله خامنه ای، به موفقیت ها و دستاوردهای بی بدیلی دست یافته است، گفت: از ابتدای انقلاب دشمنان تمام سعی و توان خود را به کار گرفتند تا انقلاب را سرنگون کنند، اما به فضل خدا نه تنها موفق نشدند بلکه امروز امواج انقلاب از مرزها فراتر رفته و کشورهای مختلف را در برگرفته است.
حضرت آیت‌الله نوری همدانی انتخابات را از مسائل مهم، حساس و سرنوشت ساز نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: همه باید با حضور پرشور و گسترده بار دیگر مشت محکمی به دهان استکبار جهانی بزنند و آنها را در طراحی هایشان علیه نظام ناکام بگذارند.
وی حضور در انتخابات را یک تکلیف شرعی و عقلی دانست و تاکید کرد: ان شاءالله مردم همان گونه که تاکنون در صحنه بوده اند در انتخابات نیز حماسه می آفرینند و بار دیگر وفاداری خود را به نظام، آرمان های امام و رهبری نشان خواهند داد و اقتدار و صلابت خود را به رخ جهانیان خواهند کشاند.
منبع

 • کلمات کلیدی : انتخابات، یک مشت محکم

 • ::: یکشنبه 90/11/30 ::: ساعت 10:10 عصر :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
  نظرات شما: نظر

  پول گرفتن از دیکتاتور سعودی نماد سقوط اخلاقی و سیاسی اصلاح طلبان است
  وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه پولی که مهاجرانی از حکام آل‌سعود گرفت، پول خون مردم بحرین بود، تصریح کرد: اصلاح طلبان و فتنه گران باید خجالت بکشند که با ادعای دموکراسی دست به دامن دیکتاتور سعودی شده‌اند که حکومتش با مفهومی به نام انتخابات و مردمسالاری بیگانه است.
   پول گرفتن از دیکتاتور سعودی نماد سقوط اخلاقی و سیاسی اصلاح طلبان است
  محمدحسین صفار‌هرندی مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس طی سخنانی با بیان این تحلیل که برخی گروه‌های سیاسی در داخل کشور وقتی در فرآیند رقابت‌های منطقی به احساس ضعف می‌رسند، خیال می‌کنند که برایشان مجاز است تا به هر طریقی وزن خود را افزایش دهند، گفت: در رقابت‌های منطقی، جابه‌جایی قدرت بین دو رقیب همواره متصور و در هر دوره‌ای ممکن است‌ اما گاهی این فرآیندها به مرحله‌ای می‌رسد که یک گروه استنباطش این می‌شود که اساساً از طریق معادلات داخلی نمی‌تواند توّفق داشته باشد و لذا از اینجاست که پناه بردن به خارجی‌ها شروع می‌شود.
  وی در ادامه با اشاره به حضور مهاجرانی در اجلاس الجنادریه و در ضیافت حکام آل سعود افزود: خطای استراتژیک شاخه‌ای از اصلاح‌طلبان از زمانی شروع شد که خیال کردند با کمک گرفتن از عناصر بیرونی (ضد انقلاب و دشمنان خارجی) می‌توانند معادله قدرت را به نفع خود رقم بزنند، یعنی احساس می‌کنند که اگر به طوری طبیعی در رقابت، نتیجه‌ای به دست نمی‌آورند، سعی می‌کنند از این طریق وزن خود را افزایش دهند.
  وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه گره زدن سرنوشت خود به اجنبی‌ها در ایران جواب نمی‌دهد، تصریح کرد: توسل به اجنبی در نگاه مردم ما آنقدر کثیف است که برای زمین خوردن یک گروه سیاسی کافی است که ثابت شود این گروه هم‌پیمان اجنبی شده است.
   سقوط اصلاح‌طلبان از مسیر توسل به اجنبی به وجود آمد
  صفارهرندی تأکید کرد: سقوط اصلاح‌طلبان برای یک دوره طولانی مدت از مسیر توسل به اجنبی به وجود آمد.
  این فعال سیاسی و فرهنگی در ادامه صحبت‌های خود با بیان اینکه در ذهن مردم ایران همواره یک طبقه بندی از دشمنان خارجی وجود دارد و بعضی از این دشمنان بسیار منفورتر از دیگران هستند، گفت: یکی از منفورترین دشمنان در چشم مردم آزاده ایران،

   

  ادامه مطلب...
  ::: شنبه 90/11/29 ::: ساعت 10:50 عصر :::   توسط علی عرب فیروزجائی 
  نظرات شما: نظر
     1   2   3   4   5   >>   >